امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

برگزاری جشن باشکوه به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

برگزاری جشن باشکوه به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر جشنی در سالن الغدیر شهرستان دامغان جهت کارکنان شرکت زغال سنگ البرزشرقی برگزار شد.

در این جشن به مناسبت دهه مبارک فجر و تجلیل از بازنشستگان یک سال اخیر که به همت و پیگیری سرپرست محترم شرکت جناب آقای مهندس قنبری برنامه ریزی شده بود، جمعی از خانواده های محترم کارکنان و بازنشستگان شرکت دراین جشن حضور داشتند.

در جشنی که در سالن الغدیر شهرستان دامغان برگزار شد، مهندس قنبری طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از زحمات معاونت اداری و مالی جناب آقای تجری، مدیر حراست جناب آقای ابراهیمی و مدیر روابط عمومی و رفاه آقای شعبانی و سایر مدیران جهت برپایی این جشن ها تقدیر و تشکر نمودند.

در این مراسم ضمن تجلیل از ۱۴ نفر از بازنشستگان شرکت با اجرای گروهای ظنز پرداز و موسیقی، برگزاری مسابقات و اهدا جوایز از خانواده ها قدردانی شد.

روابط عمومی شرکت از زحمات و همراهی سرپرست محترم شرکت آقای مهندس قنبری، معاونت محترم مالی و اداری شرکت آقای تجری و مدیر محترم حراست آقای ابراهیمی که زحمت زیاد کشیدند و کلیه مدیران و همکاران که در برگزاری این مراسم همکاری نمودند قدردانی و تشکر می نماید.

در ضمن در ادامه دهه مبارک فجر این جشن نیز روز شنبه 1402/11/21 در شهرستان آزادشهر نیز جهت کارکنان و بازنشستگان محترم برگزار می گردد.

روابط عمومی شرکت معادن زغال سنگ البرزشرقی