امروز پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

شرکت زغالسنگ البرز شرقی، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج فعالیتهای فرهنگی، ورزشی و اقتصادی را برنامه ریزی و اجرا کرده است . از اهم این اقدامات را می توان برگزاری مسابقات ورزشی، رونمایی از تندیس کارگر معدن و بازدید از تونل طزره بعنوان بزرگترین تونل شرکت برشمرد.

 

مسابقات ورزشی
به مناسبت این هفته به یادمانی که یادآور ایثارگری بسیجیان قهرمان در عرصه های مختلف است ، یک دوره مسابقات طناب کشی، برش چوب و آرک بندی برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد . این مراسم با حضور مهندس براتی مدیرعامل ، مدیر منطقه و فرمانده حوزه بسیج ادارات و تعدادی از بسیجیان، کارشناسان و کارگران برگزار شد.

 

 

 

 

 

رونمایی از میدان کارگر
طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت زغالسنگ البرز شرقی و بسیجیان حوزه های ادارات ، از تندیس کارگر معدن واقع در میدان کارگر منطقه معدنی طزره رونمایی شد . نصب این تندیس در ایجاد احساس غرور و حمیت کارگران معدنی و تکریم از تلاشهایی که در راستای تولید ملی و پیشرفت وطن و جمهوری اسلامی می کنند، بسیار اثر گذار است .

 

 

 

 

بازدید بسیجیان حوزه ادارات از تونل طزره
به منظور تقویت همبستگی و تقدیر از کارگران بسیجی، فرمانده پایگاه مقاومت مالک اشتر به همراه جمعی از بسیجیان حوزه ادارات ، از تونلِ مادر منطقه معدنی طزره بعنوان بزرگترین تونل شرکت زغالسنگ البرز شرقی بازدید کردند.