امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

جلسه تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت مالک اشتر شرکت زغالسنگ البرز شرقی مورخ ۶ دی ماه ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات شرکت با حضور مدیر عامل محترم ، معاونان، مدیران شرکت و همچنین سرهنگ اسماعیلی فرمانده حوزه الحدید شهرستان شاهرود و تنی چند از مسئولان محترم سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.
ابتدا مهندس براتی ضمن خیر مقدم به مسئولان سپاه ناحیه، با اشاره به جایگاه البرزشرقی و پایگاه مالک اشتر به لحاظ قدمت و بیان فداکاری های خالصانه بسیجیان در دوران دفاع مقدس و پس از آن، از زحمات فرمانده اسبق پایگاه، آقای حجاری تقدیر و تشکر کرده و برای فرمانده جدید آرزوی توفیق کردند. پس از ایشان آقای حجاری مدیر امور اداری شرکت (فرمانده سابق پایگاه) عملکرد چهارسال بسیج شرکت را تشریح کردند.
در ادامه مهندس حسینی مدیر واحد HSE شرکت، به عنوان فرمانده جدید، از زحمات آقای حجاری در زمان مسئولیت تشکر کرده و با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال ۱۴۰۰ و اهمیت رفع موانع تولید، خواستار جهت گیری تمامی نیروهای شرکت از جمله اعضای محترم پایگاه بسیج برای تحقق این شعار و پیروزی در جنگ اقتصادی شدند.
در پایان مراسم جناب سرهنگ اسماعیلی، با ارائه گزارش مختصر از مجموعه اقدامات سپاه منطقه در راستای نامگذاری سال (پشتیبانی و رفع موانع تولید ) اهم اقدامات مثبت در جهت احیاء بنگاه های اقتصادی نیمه تعطیل استان و شهرستان اشاره کردند.
این مراسم با اهداء لوح یادبود به آقای حجاری و اهداء حکم فرمانده جدید پایگاه مقاومت مالک اشتر پایان یافت.